MFD Veselības grupa Māmiņu kongresā 2019

Publicēts: 27 11 2019

Sestdien, 23. novembrī, Māmiņu klubs, sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru MFD Veselības grupu rīkoja pasākumu Māmiņu kongress 2019, kas norisinājās Semarah Hotels Lielupe, Jūrmalā. Jau otro gadu pēc kārtas MFD Veselības grupa piedalās pasākumā kā ģenerālsponsors, apmeklētāju skaits – 1021 vecāks un divtik daudz bērnu!


Māmiņu Kongresa mērķis ir pulcēt vienuviet vecākus un speciālistus, lai akcentētu pamata lietas, kuras jāzina ikvienai jaunajai ģimenei, kas gaida vai auklē mazuli. Pasākuma laikā ar savām zināšanām dalījās 7 MFD Veselības grupas speciālisti, uzstājoties uz lielās skatuves ar īpaši sagatavotām lekcijām. Lektori dalījās ar savām zināšanām par dažādām tēmām - ko nozīmē būt par vecākiem, mātes un bērnu mutes dobuma higiēna, redzes kvalitāte un korekcija, fiziskās aktivitātes pēcdzemdību periodā, sievišķības atgūšana pēc dzemdībām un sievietes seksualitāte.


MFD Veselības grupa nodrošināja ikvienam iespēju saņemt augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas un izmeklējumus, tajā skaitā diagnostikas izmeklējumus MFD Mobilās diagnostikas busos!

Kopā Māmiņu kongresa laikā MFD Veselības grupa sniedza vairāk kā 500 konsultācijas un izmeklējumus.


Un protams, pasākuma noslēgumā norisinājās ilgi gaidītā MFD Vesleības grupas sagādātās galvenās balvas izloze - Ceļojums visai ģimenei uz Disneyland Parīzē 1200 EUR vērtībā!

Aicinām visas bildes apskatīt šeit: https://failiem.lv/u/ye8dxpkj


Pateicamies ikvienam par izrādīto interesi!

 

 

 MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts