Pateicība MFD Veselības centra "Pārdaugava" darbiniekiem

Publicēts: 26 03 2020

Šī gada 25. martā es ierados veselības centrā pie lora. Pirms vizītes, reģistratūrā tika konstatēts, ka pierakstīts esmu pie cita ārsta. Meitenes ļoti profesionāli noreaģēja un daktere Maija Plahotina bija gatava mani uzreiz pieņemt!

Maija Plahotina veic savu darbu profesionāli un ar ļoti jauku attieksmi pret klientu. MFD Veselības centra "Pārdaugava" pakalpojumus izmantoju pirmo reizi un esmu pozitīvi pārsteigts. Lai jums veicas šajos grūtajos laikos!

 

Ar cieņu,

Ints


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts