MFD Veselības grupa piedalīsies Pasaules Diabēta dienas pasākumā Kalnciema kvartāla tirdziņā

Publicēts: 08 11 2017

11. novembrī, Pasaules diabēta dienas ietvaros, no 12.00 līdz 14.00 Kalnciema kvartāla tirdziņā Latvijas Diabēta federācija sadarbībā ar MFD Veselības grupu dalīs bezmaksas kuponus, ar kuriem ikviens interesents varēs MFD Veselības punktā – Dzirnavu ielā 70, Rīgā bez maksas pārbaudīt cukura līmeni asinīs! 


Pasākumā būs iespēja nobaudīt īpašu tēju un veselīgas uzkodas no restorāna «The Beginnings», kā arī saņemt speciālistu konsultācijas.


Pasaules Diabēta diena tiek atzīmēta 14. novembrī. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību un veicināt izpratni par cukura diabētu un ar to saistītajām problēmām.


Cukura diabēts ir hroniska slimība, kuras pamatpazīme ir paaugstināts cukura (glikozes) līmenis asinīs. Cukura diabēta pazīmes ir nogurums bez redzama iemesla, neizskaidrojams svara zudums, slāpes, bieža urinācija, redzes pasliktināšanās, lēna brūču dzīšana, strutojošas infekcijas u. c.


Plašāk par diabētu: www.diabets.lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.