Pateicība MFD Doktorāta "Mežciems" ģimenes ārstei

Publicēts: 17 10 2019

"Labdien! Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību MFD Mežciems doktorāta ģimenes ārstei dr. Dacei Magdalēnai Barlotei par profesionalitāti, vienmēr precīzām diagnozēm, efektīvu ārstēšanas metodi, kas man, kā jaunai 2 mazu bērniņu māmiņai ir ļoti svarīgi!

Daktere ir ļoti atsaucīga, pretīm nākoša, saprotoša un galvenais, sava darba profesionāle! Ar visām bērnu nemitīgām slimībām palīdz man tikt galā! Un uzklausa un nomierina, kad krītu panikā! Paldies!"

 

 

Ar cieņu,

Marija

Rīga, S. Eizenšteina iela 23
 67436638
 mezciems AT mfd DOT lv


 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts