Pateicība MFD Veselības centra "Zolitūde" darbiniekiem

Publicēts: 20 03 2020

Labdien! Gribu pateikt lielu paldies MFD Zolitūde reģistratorei, procedūru kabineta māsiņai, pie kā nodevu analīzes un dakterei, kas man taisīja EKG. Ļoti mīļa, iejūtīga un sirsnīga apkalpošana, brīnišķīgas darbinieces. Visiem medicīnas darbiniekiem vēlu izturību un saprātīgus pacientus šajā sarežģītajā laikā.

 

Ar cieņu,

Irbe


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.