Medicīnas māsu un funkcionālo speciālistu mājas vizītes Rīgā

Publicēts: 15 04 2020

MFD Veselības grupa joprojām nodrošina medicīnas māsu un funkcionālo speciālistu mājas vizītes Rīgā. 

Medicīniskā aprūpe mājās ir māsu sniegtā veselības aprūpe pacientiem to dzīvesvietā. Tā tiek sniegta gadījumos, kad pacientiem nav nepieciešams atrasties slimnīcā ārstu un māsu diennakts uzraudzībā, bet medicīnisku indikāciju dēļ, pacients nav spējīgs nokļūt pie ģimenes ārsta vai cita speciālista. Biežāk tie ir guloši pacienti ar ļaundabīgiem audzējiem, pacienti ar izgulējumiem, pacienti ar kustību traucējumiem u. tml.

 

MFD Veselības grupa piedāvā māsu, funkcionālo speciālistu – fizioterapeita, ergoterapeita, audiologopēda mājās vizītes Rīgā.

 

Veselības aprūpe mājās ietver šādus veselības aprūpes pakalpojumus:

  • medikamentu ievadīšanu;
  • ādas bojājuma aprūpi (trofisku čūlu aprūpe, izgulējumu aprūpe, primāri un sekundāri dzīstošu brūču aprūpe);
  • urīna ilgkatetera maiņu un aprūpi, mākslīgās atveres aprūpi, tai skaitā pacienta un viņa tuvinieku izglītošanu un apmācību par mākslīgās atveres (stomas) aprūpi, kuru vienam pacientam apmaksā ne vairāk kā piecas reizes (izņemot traheostomas, gastrostomas, nefrostomas, cistostomas aprūpi, kuru valsts apmaksā atbilstoši faktiski sniegto pakalpojumu skaitam);
  • enterālu barošanu caur zondi;
  • funkcionālo speciālistu -  fizioterapeita, ergoterapeita un audiologopēda vizītes mājās.

Māsas vai funkcionālā speciālista vizīti apmaksā valsts, bet nepieciešamo pārsienamo materiālu un medikamentus iegādājas pats pacients.

Pakalpojumi ir pieejami arī par maksu.


Aprūpe mājās sniegto pakalpojumu cenrādi var apskatīt šeit.

 
Pieteikt māsas vai funkcionālā speciālista vizīti aprūpei mājās var pa tālruni: 67250341, 26550075 vai e-pastu majasaprupe AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.