Pediatre un ārste neonatoloģe ar pieredzi Ruta Vikaine pieņem pacientus MFD Veselības punktā "Dzirnavu 70"

Publicēts: 17 04 2023

Jauns pakalpojums!

Pediatre un ārste neonatoloģe ar pieredzi

Ruta Vikaine pieņem pacientus Veselības punktā "Dzirnavu 70"

 

Pieņemšanas vieta:

MFD Veselības punktā «Dzirnavu 70», Dzirnavu iela 70, Rīgā

 

 

R. Vikaine pabeidza Latvijas Medicīnas akadēmijas pediatrijas fakultāti un 1991. gadā izglītību papildināja Rīgas Stradiņa universitātē ar pediatra-neonatologa specialitāti. Ir Latvijas Pediatru asociācijas un Neonatologu asociācijas biedre.

 

Dakterei ir ļoti liela klīniskā pieredze jaundzimušo bērnu novērošanā un vakcinācijā, sniedz konsultācijas krūts barošanas jautājumos.

 

Savā darbā daudz laika velta bērna uztura un krūts barošanas jautājumiem, kā arī pareizai bērna piebarošanai līdz gada vecumam. R. Vikainei ir liela darba pieredze un pēdējās darba vietas ir Rīgas 1. slimnīcas dzemdību nodaļa par ārsti-neonatoloģi un Ava Clinic. 

 

 

Maksas vizītes – 50.00 EUR

 

Dzirnavu iela 70, Rīga

 66102000

 dzirnavu70 AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.