Skaistumkopšanas procedūras MFD Veselības punktā - Rīga Plaza

Publicēts: 18 08 2020

Pēc iepirkšanās T/C Rīga Plaza, palutini sevi ar sejas un ķermeņa procedūrām! MFD Veselības punktā - Rīga Plaza veicam ļoti efektīvas skaistumkopšanas procedūras:
  • Sejas ādas atjaunošana, izmantojot pīlingu PRX-T33. Pīlings stimulē ādas atjaunošanu, tiek panākts liftinga efekts, izlīdzinās ādas reljefs un sašaurinās poras.
  • Ķermeņa kopšanas procedūra "Parafango ietīšana". Šī tievēšanas procedūra samazina problēmzonu apjomus, izvada lieko šķidrumu, efektīva cīņā pret celulītu.


T/C Rīga Plaza

Mūkusalas iela 71, Rīga

 66102010

 rigaplaza AT mfd DOT lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts