Ultraskaņas izmeklējumi tagad ir pieejami arī Ulbrokas ielā 7!

Publicēts: 29 04 2024

Aizraujoši jaunumi MFD Veselības punktā - Ulbrokas! 

 

Ar prieku paziņojam, ka ultraskaņas izmeklējumi tagad ir pieejami arī Ulbrokas ielā 7! 

 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami vēdera, vairogdziedzera, mīksto audu vai kakla asinsvadu ultraskaņas izmeklējumi, mūsu pieredzējušā komanda ir šeit, lai sniegtu visaptverošus un precīzus rezultātus.

 

Mēs specializējamies ultrasonogrāfijas pakalpojumu sniegšanā:

 

  • Vispārējā ultrasonogrāfija: šī daudzpusīgā attēlveidošanas tehnika ļauj vizualizēt iekšējos orgānus un struktūras organismā. No vēdera dobuma orgānu novērtēšanas līdz mīksto audu pārbaudei vispārējā ultrasonogrāfija sniedz vērtīgu ieskatu jūsu veselībā ar precizitāti un detalizētību.
  • Kakla asinsvadu doplera ultrasonogrāfija: šī specializētā ultraskaņas izmeklējumu metode ir vērsta uz asins plūsmas novērtēšanu caur artērijām un vēnām kakla rajonā. Novērtējot asinsvadu veselību un atklājot jebkādas novirzes, doplera ultrasonogrāfija palīdz pārbaudīt un diagnosticēt asinsvadu stāvokli un atklāt slimības.

 

Mūsu ultrasonogrāfijas izmeklējumu priekšrocības:

 

  • Neinvazīva izmeklēšana: Ultrasonogrāfijas izmeklējumi ir nesāpīgi un neizmanto starojumu, nodrošinot drošību un komfortu visu vecumu pacientiem.
  • Precīza diagnostika: pateicoties progresīvām attēlveidošanas tehnoloģijām mūsu pieredzējušie speciālisti var precīzi diagnosticēt slimības, nodrošinot Jums savlaicīgas un efektīvas ārstēšanas iespējas.
  • Reāllaika novērtējums: Ultraskaņa ļauj reāllaikā vizualizēt iekšējās struktūras un asins plūsmas modeļus, atvieglojot tūlītēju novērtēšanu un diagnozi izmeklējuma laikā.

 

Jūsu veselība un labklājība ir mūsu prioritāte!

 

Speriet pirmo soli ceļā uz veselīgāku rītdienu, ieplānojot ultrasonogrāfijas izmeklēšanu pie mums jau šodien! 

 

Sazinieties ar mums pa tālruni  66155230

 

MFD  Veselības punkts - Ulbrokas

Rīga, Ulbrokas iela 7

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.