Izbraukumu vakcinācija pret Covid-19 Dobelē

Publicēts: 13 05 2021

MFD Veselības grupa sadarbībā ar Dobeles pašvaldību, sākot ar 19. maiju veiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Dobelē.

Vakcinācija paredzēta visiem Dobeles iedzīvotājiem, bet īpaši aicinām pieteikties seniorus un iedzīvotājus ar hroniskām slimībām. 

Vakcinācija Dobelē notiks sākot ar 19. maiju, no plkst. 9.00 līdz 15.00 pēc iepriekšēja pieraksta, adrese: Tērvetes iela 10, tālrunis pieteikumiem darba laikā: 66164601. 

 

Seniori var vakcinēties Dobeles sporta hallē bez iepriekšējas pieteikšanās no 9:00 – 10:00 dienās, kad Dobeles sporta halle atvērta vakcinācijai.


Iedzīvotājiem, ar kuriem ir sazinajies MFD Veselības grupas speciālists par pieraksta laikiem, jāierodas uz vakcinācijas vietu ne ātrāk kā, 5 minūtes pirms jums noteiktā vakcinācijas laika, līdzi ņemot Pasi vai ID karti, citi papildus apliecinājumi nav nepieciešami.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts