Konsultācijas pie psihologa Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 12 07 2019

MFD Veselības centrā “Iļģuciems” iespējams saņemt psiholoģiskās konsultācijas.


Dzīves laikā katrs cilvēks var sastapties dažādām dzīves grūtībām , jo mūsdienu cilvēka dzīve ir stresa pilna. Konsultācijās klientam ir iespēja vērsties ar kādu konkrētu problēmu, kas, visbiežāk, ir "tagadnes" problēma. 

Konsultācijas procesā var tikt risinātas dažādas grūtības - bailes, trauksme, panikas lēkmes, greizsirdība, dusmas, vientulības izjūta, tāpat arī mazināt depresijas un veģetatīvās distonijas izpausmes.

"Dažreiz izmainot savu domāšanu, mēs atveram iespējas dzīvē saskatīt vairāk laimes un prieka."


Konsultācijas vada klīniskais psihologs Miks Valters.

Pieņemšanas laiks:

Piektdienās: 12.00-17.00


Pirmreizējās konsultācijas cena 38 EUR, atkārtota pieņemšana 29 EUR.


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts