MFD Veselības centrā “Iļģuciems” pieņem kardiologs-aritmologs

Publicēts: 04 04 2019

Kas ir sirds aritmija?

Aritmija ir sirds ritma traucējumi, bieži vien to var sajust arī pats slimnieks, kā pastiprinātas vai ātras sirdsklauves vai pretēji – palēnināta sirdsdarbība, sirds pukstu īslaicīga apstāšanās, sāpes krūškurvī, taču iespējama arī slimības attīstība bez jūtamiem simptomiem. Aritmija, kā jebkura cita sirds saslimšana, ir nopietns apdraudējums veselībai, tādēļ būtiski ir savlaicīgi noteikt diagnozi un uzsākt ārstēšanās kursu. Aritmija ietekmē asins plūsmu organismā, var palielināt insulta un sirds mazspējas progresa risku.

Aritmologs ir kardiologs, kas specializācijas aritmijas ārstēšanā. Izmantojot mūsdienīgas metodes un izmeklējumus, aritmologs nosaka diagnozi un sniedz informāciju par ārstnieciskajām procedūrām, piemēram, elektrokardiostimulatoru implantāciju un elektroimpulsu terapiju. Pie aritmologa var vērsties pacienti ar akūtiem vai hroniskiem sirds ritma traucējumiem.

 

 

MFD Veselības centrā “Iļģuciems” pieņem kardiologs-aritmologs Ivans Kozlovs!


Pieņemšanas laiks: 

Sestdiena: 10.00 – 13.30Konsultācijas cena: 60.00 EUR (nosūtījums nav nepieciešams)

Papildu informācija un pieraksts reģistratūrā vai pa tālruni 67131311!


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts