Podologa papildu pieņemšanas MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 21 07 2020

Pēc mūsu klientu lūguma, no 5. augusta MFD Veselības centrā "Iļģuciems" tiek atvērtas papildu pieņemšanas laiki pie podoloģes Ināras Jankevičas.

 

Podologs ir ārstnieciskā pedikīra speciālists ar medicīnas izglītību, kurš nodarbojas ar ieaugušu nagu noņemšanu, pēdu aprūpi, kārpu un varžacu noņemšanu, kāju sēnīšu infekcijas diagnosticēšanu un ārstēšanu. Vizīte pie podologa tikai pēc pieraksta. Podologs pieņem gan pieaugušos, gan bērnus.

 

Pieņemšanas laiki:

Trešdienās: 8:00 - 19:00

Piektdienās: 8:00 - 19:00


 Laipni lūdzam MFD Veselības centrā "Iļģuciems"


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts