Holter diennakts monitorēšana bez garām rindām!

Publicēts: 10 08 2020

Jums ārsts nozīmējis pārbaudīt sirds veselību ar Holter diennakts monitorēšanu?

Netliec vizīti! MFD Veselības centrā "Iļģuciems" bez garām rindām iespējams veikt izmeklējumu (ierīces uzstādīšana uz 24 vai 48 stundām).

 

Holtera EKG – ir elektrokardiogrammas ieraksts diennakts garumā.

Uz pacienta krūšu kurvja tiek izvietoti vienreizlietojamie elektrodi. Pie tiem pievieno kardioreģistratoru, kas tiek piestiprināts pie jostas. Ierīces izmēri 5 x 8, svars 50g.

Izmeklējums notiek ambulatori, pacients turpina ierasto dzīves ritmu, nemainot slodzi.

Pēc diennakts ierīce tiek noņemta un tiek veikta sīka EKG diennakts ieraksta analīze.

Holtera metodes pielietošana ļauj novērtēt pacienta sirds darbību ikdienas apstākļos ( sirds reakcija un fizisku un emocionālu slodzi, sirds stāvoklis miega laikā, sirds ritms un darbība diennakts garumā).

Šai metodei ir augsts informatīvais līmenis un tā ir pacienta veselībai pilnīgi nekaitīga.

 

 

  • Vīriešiem pirms Holtera monitorēšanas izmeklējuma nepieciešams noskūt krūšu kurvja apmatojumu no kakla līdz nabai un no padusēm līdz jostas vieta.
  • Ja Jūs esiet saaukstējies (paaugstināta temperatūra, klepus, iesnas, slikta pašsajūta), tad labāk izmeklējumu pārcelt uz citu dienu.


MFD Veselības centrs „Iļģuciems”

Rīga, Buļļu iela 9 

 67131311 

 ilguciems AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts