Uztura speciāliste MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 19 03 2021

MFD Vesleības centrā "Iļģuciems", Buļļu ielā 9 pieņemšanu uzsāk uztura speciāliste Ksenija Ņikuļcova.

 

Uztura speciāliste sniedz konsultācijas tādos jautājumos, kā:

  • Veselīga uztura pamatprincipi atbilstoši vecumam un dzīvesveidam;
  • Uztura īpatnības dažādos vecuma posmos (bērni, pusaudži, pieaugušie, seniori);
  • Svara korekcija (svara samazināšana vai svara palielināšana);
  • Uzturs dažādu slimību gadījumos (sirds un asinsvadu slimības; cukura diabēts; podagra; vairogdziedzera saslimšanas; dzelzs deficīta anēmija; kuņģa un zarnu trakta slimības; nieru slimības; locītavu slimības; policistisko olnīcu sindroms; ar pārtiku saistītas alerģijas; onkoloģija u.c.);
  • Sievietes uzturs grūtniecības un zīdīšanas laikā; menopauzes un pēcmenopauzes periodā;
  • Veģetārs, vegāns uzturs un tā pilnveidošana;
  • Uztura bagātinātāju lietošana atbilstoši organisma vajadzībām.

Darba laiks:

Pirmdiena, Otrdiena: 16:00-20:00

Ir jāatceras, ka uztura speciālista konsultācija ieteicama ikvienam, kas rūpējas par savu veselību un vēlas padarīt uzturu par veselīga dzīvesveida sastāvdaļu.

Lai vizīte būtu pēc iespējas rezultatīvākā, uztura speciāliste aicina nākt uz konsultāciju ar iepriekš veikto asins analīžu un izmeklējumu rezultātiem, kā arī būtu vēlams aizpildīt uztura dienasgrāmatu par pēdējām trim dienām, norādot ikdienā apēstos produktus un to aptuvenos daudzumus.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts