Ergoterapeite MFD Veselības centrā "Iļģuciems"

Publicēts: 22 03 2021

MFD Veselības centrā "Iļģuciems" darbu uzsāk ergoterapeite Agnese Gavare.

 

Ergoterapija ir viena no rehabilitācijas nozarēm, kas veicina personas iesaistīšanos sev nozīmīgās ikdienas nodarbēs, tādējādi veicinot neatkarību, veselību un labklājību jebkuros dzīves apstākļos.
Ergoterapeita galvenais uzdevums ir palīdzēt apgūt/atgūt prasmes, kas ļauj klientam būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs, kuras iedalās pēc nolūka:

  • Produktivitātes aktivitātes – kas var būt mācības, studijas, atalgots darbs u.c.;
  • Pašaprūpes aktivitātes – ģērbšanās, mazgāšanās, tualete un citas higiēnas aktivitātes, ēšana un ēdiena pagatavošana;
  • Brīvā laika aktivitātes – hobiji, sports (fiziskās aktivitātes), radošās aktivitātes u.c..

Ergoterapeits strādā ar cilvēkiem visās vecuma grupās. Pie ergoterapeita var vērsties cilvēki ar kustību traucējumiem, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, neiroloģiskām un reimatoloģiskām saslimšanām, psihiskām saslimšanām, vai cilvēki, kuriem nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājas ikdienas dzīves nodarbju veikšanas laikā. 


 

Rīga, Buļļu iela 9, LV-1055, Latvija
 67131311
 ilguciems AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts