MFD Veselības centra "Iļģuciems" Rehabilitācijas nodaļa piedāvā programmas bērniem no 7 gadu vecuma!

Publicēts: 11 11 2022

Rehabilitācijas nodaļa piedāvā programmas bērniem no 7gadu vecuma.

Rehabilitācijas programmas ir orientētas uz sasniedzamo rezultātu. Programmas ir piemērotas bērniem ar dažādiem funkcionēšanas ierobežojumiem kā arī:

  • bērna augšanas un attīstības veicināšanai

  • aktivitāšu ierobežojumu samazināšanai

 

Rehabilitācija nodaļas darba veidi:

  • fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas, individuālo rehabilitācijas plānu sastadīšana katram pacientam

  • fizioterapeita konsultācijas un nodarbības

  • fizikālās procedūras

  • manuālā masāža

  • zemūdens masāža

 

 Sīkāka informācija un pieraksts pa tālr.  67131311

 

 

MFD Veselības centrs “Iļģuciems”

 

Buļļu iela 9, Rīga 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.