MFD Veselības centrā "Iļģuciems" pacientus pieņem pieredzējis endokrinologs!

Publicēts: 09 05 2024

 
Endokrinologa apmeklējums ir būtisks, lai saglabātu hormonālo līdzsvaru un vispārējo veselību. 
 
 • Mūsu endokrinologs specializējas dažādu hormonālo traucējumu diagnostikā un ārstēšanā, tostarp vairogdziedzera darbības traucējumu, cukura diabēta, virsnieru dziedzeru darbības traucējumu u.c. Neatkarīgi no tā, vai saskārāties ar hormonālo nelīdzsvarotību, vielmaiņas traucējumiem vai citām veselības problēmām, mūsu ārsti sniegs Jums personalizētu aprūpi, kas pielāgota Jūsu vajadzībām.
 • Daudzi hormonālie traucējumi var izpausties ar smalkiem simptomiem, kas var palikt nepamanīti. Apmeklējot mūsu endokrinologu, Jūs varat saņemt visaptverošus izmeklējumus un diagnostiku, lai savlaicīgi atklātu iespējamās problēmas, un savlaicīgi sākt ārstēšanos.
 • Mūsu endokrinologs izmanto personalizētu pieeju, risinot Jūsu veselības vajadzības, problēmas un palīdz sasniegt Jūsu mērķus. Mēs izstrādāsim pielāgotu ārstēšanas plānu, kas ir vērsts jūsu labsajūtu un palīdz sasniegt optimālu hormonālo līdzsvaru.
 • Hormonālā veselība ir cieši saistīta ar tādiem dzīvesveida faktoriem kā diēta, vingrinājumi un stresa mazināšana. Mūsu endokrinologs var sniegt Jums vērtīgus pamatus un atbalstu, lai veiktu pozitīvas dzīvesveida izmaiņas, kas atbalsta jūsu vispārējo veselību un labklājību. 
 
Vai ir pienācis laiks ieplānot vizīti pie endokrinologa? 
Dažas pazīmes, kas liecina, ka Jums varētu noderēt endokrinologa konsultācija:
 
 • Pastāvīgs nogurums
 • Neizskaidrojamas svara izmaiņas
 • Pārmērīgas slāpes vai izsalkums
 • Garastāvokļa svārstības vai aizkaitināmība
 • Izmaiņas miegā
 • Neregulāri menstruālie cikli
 • Matu izkrišana vai izmaiņas matu augšanā
 
Neignorējiet šīs pazīmes – rūpējieties par savu hormonālo veselību jau šodien! 
 
Lai ieplānotu tikšanos vai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums:
 
MFD Veselības centrs "Iļģuciems"
Buļļu ielā 9, Rīgā
67131311
 ilguciems AT mfd DOT lv  
 
Jūsu ceļojums uz optimālu hormonālo veselību sākas šeit. Un mēs esam Jums līdzās, lai atbalstītu Jūs ik uz soļa!
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.