Jaunums! Cigun nodarbības Veselības centrā "Možums-1"

Publicēts: 01 10 2020

Veselības centrā “Možums” katru trešdienu un piektdienu norisināsies Cigun nodarbības ar Jekaterinu Stankeviču - Džun Juaņ cigun skolas sertificētu instruktori, jogas speciālisti ar medicīnisko izglītību.

 

Cigun ir sena ķīniešu atveseļošanās un pašregulācijas māksla. Tās pamatā ir darbs ar iekšējo enerģiju un pasaules enerģiju, kurā mēs dzīvojam.

Nodarbībās nekas īpašs nav nepieciešams, izņemot jūsu vēlmi. Cigun neuzliek ierobežojumus, gluži pretēji, tas paplašina iespējas. Kad esat apguvis pamatus, to varat veikt pats, jebkurā vietā un laikā.

Praktizējot cigun, jūs varat atslābināt savu ķermeni, sasniegt sirdsmieru, atbrīvoties no stresa, uzlabot veselību un atrast jaunu dzīves kvalitāti!

 

Rīta prakses: trešdienās, no plkst. 8:30 līdz 9:30, maksa par nodarbību - 8 €

Vakara prakses: piektdienās, no plkst. 18:00-19:30, maksa par nodarbību - 12 €

Pieteikšanās pa tālruni 22006697.

"Tūkstoš jūdžu brauciens sākas ar vienu soli." /Konfūcijs/

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts