Jaunums! Ergoterapija Veselības centrā "Možums-1"

Publicēts: 01 10 2020

Veselības centrā “Možums” pacientus pieņems jauns speciālists – ergoterapeite Sabīne Maciase.

Ergoterapija ir viena no veselības aprūpes nozarēm, kuras galvenais uzdevums ir veicināt indivīda dalību ikdienas dzīves nodarbēs, veselību un labklājību visos dzīves aspektos.

 

Ergoterapeita galvenais uzdevums ir palīdzēt apgūt vai atgūt prasmes, kas ļauj pacientam būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs.

 

Pie ergoterapeita var vērsties:

  • cilvēki ar kustību traucējumiem
  • pēc pārciesta insulta
  • ar galvas traumām
  • ar lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām
  • reimatoloģiskām saslimšanām
  • psihiskām saslimšanām
  • bērni ar motorās attīstības traucējumiem

 

Ergoterapeits sniedz konsultācijas par vides pieejamību, tehniskiem palīglīdzekļiem, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājas ikdienas dzīves nodarbju veikšanas laikā.

 

Ergoterapeite Sabīne Maciase strādā ar bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem. Ergoterapeite veiks novērtēšanu, kopīgi ar pacientu izvirzīs mērķi un izstrādās sadarbības plānu, lai sasniegtu pacienta un/vai viņu tuvinieku mērķus.

Pieteikšanās pa tālruni +271 22006697. Darba laiks: otrdienās, ceturtdienās no plkst. 16:00 – 20:00. Uz tikšanos!

 

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts