Klīniskā psiholoģe Veselības centrā "Možums-1"

Publicēts: 08 04 2021

Veselības centrā “Možums-1”, Bruņinieku ielā 8 uzsāk pieņemšanas klīniskā psiholoģe Iveta Brence, Mg psych. 


Iveta Brence:

  • Konsultē pieaugušos un pusaudžus  saistībā  ar  nomāktību,  depresiju, trauksmi, ilgstošu stresu,  panikas  lēkmēm,  emociju  kontroles un konfliktu risināšanas  grūtībām,  saskarsmes un attiecību  problēmām, pazeminātu pašvērtējumu,  traumatisku  pieredzi un citām grūtībām.
  • Sniedz atbalstu un palīdzību krīzes situācijās. Savā darbā pielieto katram klientam individuāli piemērotu palīdzības metožu un tehniku kopumu, balstoties psiholoģijas zinātnes atklājumos.
  • Veic psiholoģiskās izpētes pieaugušajiem, sagatavojot izpētes  atzinumu par kognitīvo procesu (atmiņa, uzmanība, uztvere, domāšana) norisi, personību, uzvedību un emocionālo sfēru.

Konsultācijas cena:

32 EURRīga, Bruņinieku iela 8, LV-1010, Latvija
 67273435

 67271234

 mozums AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts