3D/4D ultrasonogrāfija Veselības centrā „Možums-1

Publicēts: 08 06 2022

No 14.jūnija Veselības centrā „Možums-1, Bruņinieku ielā 8 grūtniecēm ir iespēja veikt 3D/4D ultrasonogrāfiju!

 

  • 3D ultrasonogrāfija ļauj pārliecināties kā mazulis attīstās un sniedz iespēju apskatīt viņa ārieni visos sīkumos- ieraudzīt bērna mutes un deguna formu, kā arī mēģināt uzminēt, kam mazulis ir vairāk līdzīgs – mammai vai tētim.
  • 4D papildina iespēju topošiem vecākiem redzēt gaidāmo mazuli kustīgā, telpiskā attēlā - novērot to reālā laikā!


3D/4D ultrasonogrāfiju vislabāk veikt no 24. līdz 32. grūtniecības nedēļai.

Izmeklējumus veiks MFD Sieviešu veselības centra „Vita” ginekoloģe Olita
Melngaile.


Pieraksts:
Veselības centrā “Možums-1” ,

Bruņinieku ielā 8, Rīgā

Otrdienās – no plkst. 11.00-13.00
67 27 34 35

Vairāk informācijas par pakalpojumu:
http://www.mfd.lv/3d-4d-ultrasonografijaLaipni aicinātas visas grūtnieces! 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.