Sākot ar 07.12.23 MFD Veselības centrā "Zolitūde" pieņemšanas uzsāk ķirurgs, proktologs Valērijs Ratobiļskis!

Publicēts: 04 12 2023

Sākot ar 07.12.23 MFD Veselības centrā "Zolitūde" pieņemšanas uzsāk ķirurgs, proktologs Valērijs Ratobiļskis!
 
Ārsts specializējas vispārējā ķirurģijā un proktoloģijā, diagnosticē resnās un taisnās zarnas saslimšanas, piemēro medikamentozo ārstēšanu, pielieto mazinvazīvās un klasiskās ķirurģiskās ārstēšanas metodes.
 
Pieņemšana no 18 gadu vecuma.
 
 
Ārsts veic arī operācijas MFD Veselības centra "Iļģuciems" dienas stacionārā:
  • Hemoroidālo mezglu saudzējošas LPS lāzeroperācijas, HAL-RAR (US dopplera zondes kontrolē) operācijas, Longo, Milligan-Morgan, Fergusson operācijas.
  • Anālu polipu un perianālu veidojumu (papilomu, kondilomu,"skin-tag") rezekcijas.
  • Anālu plaisu (fisūru) lāzeroperācijas un rezekcijas ar gļotādas plastiku.
  • Anālu/perianālu/transsfinkterisku fistulu drenējošas operācijas, lāzeroperācijas, rezekcijas ar gļotādas plastiku, fistulu eju aizpildīšana ar bioloģiskiem materiāliem.
  • Pilonidālo sīnusu/cistu operācijas – Karydakis operācijas, saudzējošas rezekcijas ar eju aizpildīšanu ar bioloģiskiem materiāliem, lāzeroperācijas.
  • Rektoskopiju, proktoskopiju, anoskopiju.
  • Vēdera priekšējas sienas truču operacijas.
  • Dažādu ādas un zēmādas veidojumu operācijas.

Zolitūdes iela 34, Rīga
66102020
zolitude AT mfd DOT lv 
 
Buļļu iela 9, Rīga
67131311
66047233
ilguciems AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.