Maija mēnesī estētiskās ginekoloģijas procedūrām īpaša cena - 10%

Publicēts: 06 05 2022

Uzdāvini sev, savai mammai vai savai īpašajai sievietei kādu no estētiskās ginekoloģijas procedūrām, kas sniedz iespēju atgūt intīmo komfortu, dzīvesprieku un sievišķību!


Procedūras piemērotas:

  • Maksts tvirtuma atjaunošana
  • Slodzes urīna nesaturēšanai
  • Maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai
  • Menopauzes simptomu novēršanai
  • Dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai
  • Atjaunošanai pēcdzemdību periodā

Procedūras ir nesāpīgas, norisinās ātri un bez blaknēm. Atgūsti intīmo komfortu arī Tu!


Pieraksties uz konsultāciju, lai kopā ar speciālistu atrastu vispiemērotāko risinājumu!

Pieteikties izmeklējumiem var  iepriekš zvanot uz tālruni 67131316 vai
rakstot e-pastu:  pardaugava AT mfd DOT lv

MFD Veselības centrs “Pārdaugava”
Vienības gatvē 109, Rīgā 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.