Skaista diena skaistam smaidam!

Publicēts: 24 08 2022

No septembra mēneša MFD Veselības centrā Pārdaugava, Vienības gatvē 109,  pieņemšanas uzsāk higiēniste Katrīna Krastiņa.

 

Mūsu higiēniste veiks arī zobu balināšanu, lai Jūsu smaids kļūtu vēl neatvairāmāks.

 

Kādēļ mums nepieciešama profesionāla zobu higiēna?

 

Pat regulāri mājās apstākļos tīrot zobus, nav iespējams likvidēt visu zobu mīksto un cieto aplikumu, kā arī zobakmeni.

Tāpēc zobu higiēnists, izmantojot speciālus instrumentus un palīgvielas, notīra mīksto un cieto aplikumu, īpaši grūti aizsniedzamās vietās, kā arī noņemt virssmaganu un zemsmaganu zobakmeni.

 

Kad tu pēdējo reizi biji pie  higiēnista? Varbūt ir pienācis laiks pierakstīties?

 

Rezervē savu pierakstu savlaicīgi zvanot pa tālruni 67131316 vai rakstot uz epastu: pardaugava AT mfd DOT lv

 

Pacientu ērtībai daktere pieņems arī sestdienās! 

 

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.