Jauns otolaringologs (LOR) Veselības centrā Pārdaugava!

Publicēts: 13 01 2023

MFD Veselības centrā Pārdaugava pieņemšanas uzsāk jauns otolaringologs Tetiana Trush, kura laipni gaidīs, gan mazos pacientus no 6 gadu vecuma, gan pieaugušos.

 

Otolaringologs (LOR) ir ārsts, kurš specializējas ausu, rīkles un deguna slimību profilaksē un ārstēšanā. Ņemot vērā, ka šie orgāni darbojas kā vienota sistēma un ir savstarpēji cieši saistīti, visai bieži ir nepieciešama visaptveroša un kompleksa ārstēšana.

 

Kad apmeklēt Otolaringologu (LOR):

  • akūtas vai ilgstošas sāpes kaklā ar iekaisumu

  • balss aizsmakums

  • ilgstošas iesnas un/vai aizlikts deguns

  • dzirdes pasliktināšanās vai zudums

  • deguna blakusdobumu iekaisums

  • sāpes ausīs

  • nieze, troksnis ausīs

  • citas ar ausu, kakla un deguna orgānu darbību saistītas sūdzības

 

Minētos simptomus var papildināt galvassāpes, drudzis, iekaisums un limfmezglu sāpīgums, tādēļ ir ļoti svarīgi savlaicīgi sazināties ar otolaringologu, lai pēc iespējas ātrāk un efektīvāk izveseļotos.

 


 

Konsultācijas pieejamas:

Vienības gatvē 109, Veselības centrā Pārdaugava, Rīgā

 

Pieteikties aicinām zvanot  67131316 vai elektroniski rakstot

pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.