Endoskopijas izmeklējumi MFD Veselības centrā “Pārdaugava”

Publicēts: 09 02 2023

 

Ātri pieraksti , kvalitatīvi izmeklējumi!

 

Endoskopija – mūsdienīga iekšējo orgānu izmeklēšanas metode, pielietojot endoskopu – optisku instrumentu, kas sniedz ārstējošajam ārstam iespēju aplūkot gremošanas trakta  gļotādu, bet speciāls instrumentāls kanāls ļauj paņemt audu fragmentu histoloģisko analīžu veikšanai.


Gastroskopija jeb fibrogastroskopija (augšējo gremošanas orgānu endoskopija) ir videoendoskopiska procedūra, kas mūsdienās ir nozīmīga izmeklēšanas metode barības vada, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas slimību diagnostikā un ārstēšanā.

 

MFD Veselības centrā “Pārdaugava” pieejama gastroskopija bez narkozes, izmantojot tikai lokālo anestēziju.  

  • Gremošanas trakta izmeklēšanas un terapijas metode

  • Precīzākā metode agrīnai gremošanas trakta iekaisumu, čūlu, polipu un audzēju diagnostikai

  • Izmeklējuma laikā var veikt arī medicīniskas manipulācijas un biopsiju


Kolonoskopija jeb apakšējā endoskopija (fibrokolonoskopija, FKS) ir resnās zarnas videoendoskopisks izmeklējums. Tā ir visprecīzākā un informatīvākā diagnostikas metode, kas sniedz iespēju izmeklēt resno zarnu no iekšpuses. Laikus veicot izmeklējumu, var diagnosticēt un ārstēt resnās un taisnās zarnas slimības, arī audzējus.

Veselības centrā Pārdaugava pieejama kolonoskopija izmantojot tikai lokālo anestēziju bez narkozes.

 

 

Izmeklējumus veic gastroenterologs, endoskopists Jurijs Seļezņovs.Atlaide spēkā līdz 31.12.2023.


Gastroskopija un/vai parciāla duodenoskopija, ar parauga ekscīziju, punkciju un ureāzes testa uzrādīšanu

118.00

Resnās zarnas izmeklēšana ar elastīgiem endoskopiem, ieskaitot rektoskopiju un sigmoidoskopiju, parauga ekscīziju un/vai punkciju

148.00
MFD Veselības centrs Pārdaugava

Vienības gatve 109, Rīga

 

Pieteikties aicinām zvanot 67131316 vai elektroniski rakstot

 pardaugava AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.