Lāzera biomodulācija MFD Veselības centrā Pārdaugava ar inovatīvo lāzerierīci SMART M

Publicēts: 28 02 2023

Jaunums!

 

Lāzera biomodulācija MFD Veselības centrā Pārdaugava ar inovatīvo lāzerierīci SMART M

 

Šai lāzerierīcei ir trīs viļņu garumi, kas ļauj pielāgot lāzera aparatūras izmantošanu, vadoties pēc katra pacienta individuālajām vajadzībām. Katras procedūras laikā tiek izmantota īpaša biomodulācijas zonde, kas veicina dzīšanu, samazina sāpes un iekaisuma risku, kā arī var mazināt ādas dermatītu.

 

Hemoroidālo saslimšanu ārstēšanai ar inovatīvo lāzerierīci Smart M, kurai pateicoties šīs operācijas ir iespējams veikt vēl ātrāk un efektīvāk. 

 

Lāzera biomodulācija paātrina brūču dzīšanu, ko veicinājušas dažādu veidu epidermas un dermas bojājumi. Procedūra ietver mīksto audu atjaunošanos.


Ieguvumi pacientam:

 

Mazāk nepatīkamas izjūtas pēc operācijas;
Ātrāks rehabilitācijas laiks;
Vairāk estētiskie ieguvumi - labāka brūču dzīšana, mazāk rētaudu;
Iespējams izārstēt tādu delikātu problēmu kā perianālā nieze un dermatīts;
Netiek skarti audi un nervaudi, kas būtiski mazina komplikāciju iespējamību pēcoperācijas periodā.

 

Indikācijas:

  • Venozas kāju čūlas

  • Dzīstošas pēcoperācijas brūces (t.sk. perianālās un starpenes brūces)

  • Perianālās ādas un starpenes ādas dermatīts

  • Perianālā nieze

 

Konsultē Dr.med. Ķirurgs, proktologs Valerijs Ratobiļskis

Proktologa konsultācijas, resnās un taisnās zarnas proktoloģisku saslimšanu diagnostika, medikamentoza ārstēšana, saaudzējošas operācijas izmantojot lāzera un ultraskaņas tehnoloģijas un saudzīgas ķirurģiskas ārstēšanas metodes.

Hemoroīdu slimības ārstēšana, proktologa konsultācijas grūtniecēm (ja grūtniecības laikā ir parādījušies hemoroīdi).

 

MFD Veselības centrs "Pārdaugava"

Vienības gatve 109, Rīga

67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.