Seminārs ārstiem 14.04.2023

Publicēts: 30 03 2023

Cienījamie Ārsti! 

Esiet laipni aicināti apmeklēt MFD Veselības grupas rīkoto semināru! 


Šoreiz tēma par ļoti nopietnu un pēdējos gados strauji augošu saslimšanu – vēzis. Lektori runās par radioloģisko diagnostiku un jaunākajām metodēm vēža metastāžu izraisītu sāpju ārstēšanā. 


15:00 Vertebrologs Viktors Vestermanis – Metastāzes skriemeļos un jaunas metodes to ārstēšanā

16:00 Docents, radologs Arturs Balodis – Mugurkaula jaunveidojumu radioloģiskā diagnostika


Būsim ļoti pateicīgi, ja paziņosiet par savu ierašanos

pa e-pastu edite.kurtisa AT mfd DOT lv vai tālr.  26516120

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.