Jauns pakalpojums! Low-Dose krūšu kurvja CT (datortomogrāfija)!

Publicēts: 31 03 2023

Jauns pakalpojums! Low-Dose krūšu kurvja CT (datortomogrāfija)!

 

Skrīninga izmeklējums cilvēkiem, kuri ikdienā smēķē!

 

Low Dose CT ir saudzīgs datortomogrāfijas plaušu izmeklējums, jo atšķirībā no parastā datortomogrāfijas izmeklējuma, Low Dose CT izmeklējuma gadījumā pacients saņem 10 reizes mazāku starojumu, salīdzinājumā ar parasto DT izmeklējumu, tajā pat laikā sniedzot ārstam izsmeļošu plaušu stāvokļa ainu.

Visā pasaulē Low Dose CT izmeklējumi iekaro arvien lielāku popularitāti gan plaušu, gan sirds izmeklējumu jomā. Low Dose CT visplašāk tiek izmantots agrīna plaušu vēža un citu plaušu slimību diagnostikā. Šis izmeklējums īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri smēķē ikdienā un vēlas veikt savu plaušu diagnostiku, jo kā pierāda pasaules prakse, plaušu vēzis diagnosticēts I un II stadijā ir ārstējams.

 

Kompleksais piedāvājums:

 

MFD veselības grupa, ir izstrādājusi īpašu plaušu pārmaiņu diagnostikas un novērtējuma pakalpojumu komplektu, kas īpaši būtu ieteicams smēķētājiem, lai veiktu savlaicīgu diagnostiku un uzsāktu slimību ārstēšanu, kuras izraisījusi smēķēšana.

 

Komplektā ietilpst:

  • zemas rentgenstaru slodzes plaušu izmeklējums ar datortomogrāfijas iekārtu (CT);

  • CAD (ļaundabīgu audzēju datormeklēšanas sistēma) pielietošana;

  • radiologa diagnosta slēdziens par plaušu stāvokli;

  • ārējās elpošanas funkciju pārbaude;

  • ārsta pneimonologa konsultācija pēc visu pārbaužu rezultātu saņemšanas.

 

Izmeklējuma mērķauditorija gan vīrieši, gan sievietes, kas smēķē vai ilgstoši ir smēķējuši, un vēlas pārbaudīt plaušu stāvokli vai šo pacientu ārstējošais ārsts iesaka veikt izmeklējumu.Neatliec savu veselību uz rītdienu, pārbaudies jau šodien!


Izmeklējumus varēsiet veikt:

  • MFD Veselības centrs "Pārdaugava" , Vienības gatve 109, Rīga. tālr. 67131316  pardaugava AT mfd DOT lv 

  • MFD Veselības centrs "Dziedniecība", Rušonu iela 15, Rīga tālr. 67131313  dziednieciba AT mfd DOT lv 

  • MFD Veselības centrs "Iļģuciems", Buļļu iela 9, Rīga tālr. 67131311  ilguciems AT mfd DOT lv 

 

 

Pakalpojums Cena, EUR
CT-plaušu komplekts (CT plaušām (low dose), spirogrāfija, pulmonologa konsultācija) 163.00
Low Dose krūšu kurvja CT 108.00


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.