MFD Veselības centrā Pārdaugava pieņemšanas uzsāk fizioterapeite ar 18 gadu pieredzi, Jeļena Kuzņecova!

Publicēts: 25 05 2023

Fizioterapeite veic pacientu izmeklēšanu, fiziskā un funkcionālā stāvokļa novērtēšanu, stājas un gaitas analīze, kustību apjoma mērījumus, muskuļu funkciju izvērtējumu, līdzsvara un koordinācijas testus.


Fizioterapeits palīdz:

  • novērst un mazināt funkcionālos ierobežojumus
  • mazināt sāpes, uzlabot locītavu mobilitāti un stabilitāti
  • mazināt muskulatūras disbalansu un nostiprināt muskulatūru
  • uzlabot kardiovaskulāro un respiratoro funkciju
  • uzlabot līdzsvaru un koordināciju

Fizioterapeite specializējas darbā ar pacientiem ar asām un hroniskām muguras sāpēm, trūcēm, protrūzijām un to neiroloģiskajām izpausmēm, pirms un pēc locītavu endoprotezēšanas, locītavu saslimšanām, rehabilitācijā pēc lūzumiem, cefaļģijā, teipošanā.Dzīves moto –
Nekad nezaudē cerību. Vētras padara cilvēkus stiprākus un nekad nav mūžīgi. - Rojs T. Benets

 

Strādājot ar klientiem, esmu godīga, iejūtīga, atsaucīga, vērsta uz sadarbību, orientēta uz rezultātu sasniegšanu, precīza darba izpildē, ar augstu atbildības sajūtu un vēlmi palīdzēt.


Kā fizioterapeitam vislielākā darba pieredze bērnu praksē – strādāju ar zīdaiņiem, maziem bērniem un pusaudžiem, kā arī ar pieaugušajiem. Strādāju ar neiroloģiskiem, ortopēdieskiem pacientiem un pacientiem ar iekšējo orgānu saslimšanām (zīdaiņiem, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem), bērniem ar ģenētiskām saslimšanām. Ir pieredze individuālu un grupas nodarbību vadīšanā.


Fizioterapeitu praksē pielietoju kustību terapiju ar
Bobata elementiem, Vojta terapijas elementus, Pikleres terapijas elementus, PNF, PIR, mīksto audu tehnikas, lietišķās kinezioloģijas elementus, dažādas kustību terapijas metodes pie kustību balsta aparāta, nervu sistēmas un iekšējo orgānu saslimšanām, teipošanu un citas metodes.” Komentē fizioterapeite Jeļena Kuzņecova.

Fizioterapeite pieņems

MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Vienības gatve 109, Rīga


Pieteikties aicinām zvanot  67131316 vai elektroniski rakstot  pardaugava AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.