MFD Veselības centram “Pārdaugava” jau 10 gadi!

Publicēts: 07 02 2020

Šī gada februārī MFD Veselības centram “Pārdaugava” aprit veseli 10 gadi! Šo gadu laikā veselības centrs ir attīstījies un “audzis”, taču pie sasniegtā neapstāsies. Veselības centra nozīmīgākais resurss ir cilvēki – ārsti, medmāsas un apkalpojošais personāls, kurus vieno moto: “Medicīnas pakalpojumiem jābūt pieejamiem un kvalitatīviem!”.

 

MFD Veselības centrā “Pārdaugava” pieejami plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumi. Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas un veic dažāda veida izmeklējumus vienuviet. Centrā tiek veikti diagnostikas izmeklējumi - datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, ultrasonogrāfijas izmeklējumi, ehokardiogrāfija, doplerogrāfija, slodzes tests u.c. Pakalpojumu piedāvājumu klāstā ir arī laboratoriskie izmeklējumi un vakcinācija.

 

Sekojot līdzi tirgus tendencēm, MFD Veselības centrā “Pārdaugava” ir ieviesti estētiskās medicīnas pakalpojumi dermatoloģijā un ginekoloģijā. Šī nozare nemitīgi attīstās, piedāvājot aizvien jaunus risinājumus pacienta izskata un pašsajūtas uzlabošanai.

 

Kas ir mainījies 10 gadu laikā MFD Veselības centrā “Pārdaugava”? Ir ieviestas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību ārsti spēj precīzāk noteikt diagnozi un savlaicīgi uzsākt precīzu un efektīvu ārstēšanu. Diemžēl, cilvēkiem ir raksturīgi slimot un pagaidām nav iespējams paredzēt visas iespējamās slimības. Tāpēc MFD Veselības centra “Pārdaugava” speciālisti aicina cilvēkus vairāk uzmanības pievērst savai veselībai, regulāri apmeklēt ārstus un veikt izmeklējumus, kas nākotnē var palīdzēt savlaicīgi reaģēt uz veselības stāvokļa izmaiņām. Būsim veseli!

Paldies, ka izvēlaties MFD Veselības centru “Pārdaugava”!

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.