Jaunums! Aromātiskā pērļu vannas MFD Veselības centrā “Dziedniecība”

Publicēts: 07 03 2022

JAUNUMS! Aromātiskā pērļu vannas MFD Veselības centrā “Dziedniecība”, Rušonu ielā 15


Pērļu vanna ir mikromasāža ar sīkiem gaisa burbulīšiem. Vannā caur atverēm  tiek laists gaiss ar spiedienu, veidojot sīkus ūdens burbulīšus, kas satur gaisu un skābekli. Tie paceļas augšup, iedarbojoties uz visu ķermeni. Procedūrai piemīt nomierinošs efekts. Pērļu vannas apmeklēšana var uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu.  Ūdens temperatūra pērļu vannā ir 35–37 °C.


Vanna ieteicama pārslodzes un miega traucējumu gadījumos.


Sirds un asinsvadu slimību, onkoloģisko saslimšanu un iekšējo orgānu slimību gadījumā, lūgums konsultēties ar ārstu.


Pērļu vannai būs iespēja izvēlēties sev tīkamo aromātu – piemēram, lavandas, jasmīna, verbenas, rožu, apelsīnu un citus.

Ēterisko eļļu molekulas caur elpceļiem (vai uzklājot uz ādas vai gļotādas), iekļūst kopējā asinsritē un ietekmē iekšējo orgānu darbību, ādas, muskuļu, tauku, kaulu, saišu un citu organisma struktūru stāvokli. Ēteriskās eļļas ietekmē cilvēka garīgo aktivitāti, atmiņu, noskaņojumu un jūtas, fizisko pašsajūtu, hormonālo sistēmu un imūnsistēmu.


Cena: 15 EUR/20min


Atrašanās vieta – MFD Veselības centrs “Dziedniecība”, Rušonu iela 15, Rīga

Pieraksts pa tālruni 66155298, 67131313 vai e-pastu rehabilitacija AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts