Uzveic muguras sāpes kopā ar MFD Veselības grupu

Publicēts: 10 06 2022

Ja Jums ir pārslodze vai ilgstošs, vienveidīgs darbs, Jūsu muskuļi nogurst, nespēj izturēt slodzi, jo nav pieraduši veikt noteiktās darbīb.as ilgstoši. Muguras veselību ietekmē ergonomisko kustību trūkums, sēdošs darbs, kā arī psihoemocionālā slodze

Parūpējies par savas muguras veselību savlaicīgi.


Programma “Vesela mugura” MFD Veselības centrā “Dziedniecība” (cena 200 EUR) :


  •         Fizioterapeita konsultācija x 1
  •         Ergoterapeita konsultācija x 1
  •         Ārstnieciskā vingrošana x 5
  •         Muguras masāža vai Pērļu vanna x 5

 


Esat laipni gaidīti:


MFD Rehabilitācijas nodaļā

Aglonas iela 6 (blakus Rušonu ielas 15 poliklīnikai)

 66 15 52 98

rehabilitacija AT mfd DOT lv


 

MFD Veselības centrā “Dziedniecība”

Rušonu iela 15

  67 13 13 13MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.