Alkohola detoksikācija MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 16 01 2023

Alkohola detoksikācija

Ārstēšana alkohola pārmērīgas lietošanas gadījumā


Sniedzam palīdzību alkohola “paģiru” stāvokļa ārstēšanā un akūtas alkohola intoksikācijas laikā.

 

Ārsts narkologs, izvērtējot pacienta veselības stāvokli, nozīmēs medikamentozo terapiju. Terapija tiks veikta veselības centra dienas stacionāra telpās.

 

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī citu speciālistu konsultācijas.

 

Pieejamas arī narkologa mājas vizītes.


Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni:  25 63 38 58


Cena:

  • Narkologa vizīte 50 EUR

  • Uzturēšanās dienas stacionārā un medikamentozā terapija 140 EUR (dienā)

  • Uzturēšanās dienas stacionārā un medikamentozā terapija 200 EUR (diennakts)


MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu ielā 15, Rīgā


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.