Par Veselības centra ''Dziedniecība'' dalību ERAF projektā

Publicēts: 27 03 2023

Š.g. martā ir realizēts Projekta Nr. 9.3.2.0/21/A/095 ar grozījumiem Nr. LG 2 “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras un tehniskā nodrošinājuma uzlabošana ģimenes ārstu praksēs SIA “Dziedniecība” telpās, kur tika uzlabota veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība, jo īpaši sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru un nodrošinot medicīnisko un tehnisko aprīkojumu ģimenes ārstu praksēs, kuras darbojas SIA Dziedniecība telpās. Projekta ietvaros ģimenes ārstu darba telpās tika ierīkoti kondicionieri un veikts telpu kosmētiskais remonts, lai nodrošinātu labāku gaisa kvalitāti un komfortablu temperatūru telpās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai, kā arī iegādāta nepieciešamā datortehnika un medicīnas aprīkojums.


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.