MFD Veselības centrā “Dziedniecība” pieņemšanu uzsāk sertificēta otolaringoloģe Lāsma Auziņa

Publicēts: 29 05 2023

Otolaringologs (LOR) sniedz palīdzību augšējo elpošanas ceļu un ausu slimību gadījumos.

Pieņem bērnus (jau no zīdaiņu vecuma) un pieaugušos!


Otolaringologu nepieciešams apmeklēt, ja esat konstatējuši:

  • Dzirdes pasliktināšanos

  • Apgrūtinātu elpošanu caur degunu

  • Palielinātus limfmezglus kakla, deguna un auss apvidū

  • Sāpes ausīs

  • Balss izmaiņas un traucējumus

  • Sāpes degunā

  • Sāpes kaklā


Ārsts sniedz valsts finansētas un maksas konsultācijas.Lai saņemtu valsts finansētu konsultāciju nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

 

Papildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs "Dziedniecība"

Rušonu iela 15, Rīga

67131313  dziednieciba AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.