MFD Veselības centrā "Dziedniecība" mazos pacientus pieņem bērnu ķirurgs Dr. Šveklis!

Publicēts: 28 02 2024

 
Dr. Šveklis specializējas bērnu uroloģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā un pieņem pat vismazākos pacientus, sākot no zīdaiņu vecuma. 
 
 Kad ir nepieciešams vērsties pie bērnu ķirurga? 
  • Bērnu traumas: Neatkarīgi no tā, vai tas ir kritiens, ar sportu saistīta trauma vai savainojums, bērnu ķirurga konsultācija palīdz ātri atveseļoties, nodrošinot, ka jūsu bērns ātri atgriežas rotaļīgā ikdienā.
  • Dr. Šveklis konsultē dažādos ortopēdijas un ķirurģijas jautājumos, kas skar bērnus, tostarp cirkšņa trūces, nabas trūces un vēdera priekšējās sienas trūces.
  • Dr. Šveklis specializējas dažādu uroloģisko problēmu, kas raksturīgas bērniem, risināšanā, tostarp hidrocēles, fimozes un nenolaistu sēklinieku ārstēšanā.
MFD Veselības centrs “Dziedniecība”
Rušonu iela 15, Rīga
67131313
dziednieciba AT mfd DOT lv
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.