MFD Veselības centrā Dziedniecība pieejama 24 stundu asinsspiediena monitorēšana!

Publicēts: 02 05 2024

Jaunums – MFD Veselības centrā Dziedniecība pieejama 24 stundu asinsspiediena monitorēšana!


MFD veselības centrā Dziedniecība, Rušonu ielā 15 pieejama 24 stundu asinsspiediena monitorēšana - mūsdienīga un efektīva izmeklējumu metode, kas ļauj konstatēt asinsspiediena svārstības diennakts laikā.Izmeklēšana tiek veikta parastos ikdienas sadzīves apstākļos, arī fiziskās slodzes, emocionālā stresa un miera stāvoklī. Tādējādi mērījumi tiek konstatēti ilgākā laikposmā nekā to spēj nodrošināt vienkārši asinsspiediena mērījumi.

 

 

Konsultācijas dienā personai uz rokas augšdelma tiek uzlikta manšete asinsspiediena mērīšanai, un aparāts 24 stundas periodiski veic asinsspiediena mērījumus uz rokas augšdelma. Pārnēsājama ierīce, kuru ir ērti piestiprināt, piemēram, pie vidukļa, 24 stundas ieraksta mērījumus. Persona var turpināt ikdienas gaitas, tostarp fiziskās nodarbības u. c. Pēc 24 stundām tai ir jāierodas uz vizīti, lai noņemtu manšeti un ierīci, kā arī ārsts varētu sagatavot slēdzienu, ņemot vērā ierakstītos mērījumus.

 

24 stundu asinsspiediena monitorēšana ieteicama šādos gadījumos:

 • Pie pastāvīgi vai mainīgi paaugstināta asinsspiediena neatkarīgi no fiziskās slodzes.

 • Pie neskaidriem arteriālās hipertensijas iemesliem.

 • Pie regulārām asinsspiediena svārstībām.

 • Pie arteriālās hipertensijas grūtniecības laikā.

 • Periodisku vai pastāvīgu sāpju sirds rajonā gadījumā.

 • Pie neskaidra iemesla reiboņiem un bezsamaņas epizodēm.

 • Ja ir vājums no rītiem vai pastiprināta nogurdināmība dienas laikā.

 • Pie elpas trūkuma.

 • Sirds pārsitienu pie fiziskās vai emocionālās slodzes gadījumā.

 • Novērojot medikamentu iedarbību uz asinsspiediena pārmaiņām.

 • Profilaktiskai pārbaudei.

SVARĪGI!!! Asinsspiediena monitorēšana 24 stundu laikā, elektrokardiogrammas un Holtera monitorēšana – pieejami bez iepriekšēja pieraksta, katru darba dienu no 8:00 – 19:00.

 

 

Pakalpojums Cena, EUR
Asinsspiedina diennakts monitorēšana ambulatori 55.00

 

 

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu ielā 15, Rīgā

67 13 13 13  dziednieciba AT mfd DOT lvMFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.