Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!

Publicēts: 24 08 2018

«Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!»


Tā ir kampaņa, kas īpaši uzrunā sievietes vecumā no 50 līdz 69 gadiem izmantot valsts sniegto iespēju reizi 2 gados bez maksas pārbaudīt krūtis, veicot mamogrāfiju.


Šogad jau astoto reizi norisinās krūšu veselībai veltīta informatīvā kampaņa "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!", kuras laikā 50 reģionālās vēstneses 29 Latvijas novados informēs par krūts vēža profilaksi.


Kampaņas šā gada mērķis ir aktualizēt agrīnu krūts vēža diagnostikas un ārstēšanas nozīmi, kā arī pievērst uzmanību vīriešu lomai krūts vēža gadījumā. Rozā lentītes simbols šogad veidots no rozā kaklasaites, tādejādi uzsverot, ka iedrošinājums un atbalsts, ko vīrietis var sniegt sievietei, var veicināt gan laicīgu krūts vēža diagnostiku, gan agrīnas ārstēšanas uzsākšanu, kas ir īpaši nozīmīgi, lai ārstēšana būtu iespējami efektīvāka.


MFD Veselības grupa kampaņas ietvaros aicina reģionu sievietes veikt mamogrāfijas izmeklējumus bez maksas, līdzi ņemot Nacionālā veselības dienesta sūtīto vēstuli vai ģimenes ārsta, ginekologa nosūtījumu:


Tuvākie izbraukumi:
6.septembrī no 10:00-17:00 Madonā, Skolas ielā 12 (pie bibliotēkas)
14.septembrī no 10:00-17:00 Alūksnē, Dārza ielā 11
20.septembrī no plkst.10:00-17:00 Bauskā, Uzvaras ielā 1 (pie Domes ēkas)
29.septembrī Siguldā no 10:00-17:00 Ata Kronvalda ielā 7A (pie sporta centra)
Tālrunis pierakstam: 25431313

 ESI VESELS!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts