Fotokonkurss Māmiņu kongresā

Publicēts: 13 11 2019

Šī gada 23. novembrī “Semarah Hotels” Lielupē norisināsies “Māmiņu kongress 2019”, kuru organizē Māmiņu klubs sadarbībā ar ģenerālsponsoru MFD Veselības grupa.

Tā kā uz pasākumu ir aicinātas ģimenes, tad arī MFD Veselības grupa rūpēsies ne tikai par izglītojošām lekcijām, ārstu konsultācijām, izmeklējumiem un dažādām procedūrām visas dienas garumā, bet arī par izklaidēm.


#FOTOKONKURSS

Māmiņu kongresā 2019 atradīsi īpaši iekārtotu MFD Veselības grupas foto stūrīti, lai varētu iemūžināt informācijas un aktivitātēm bagāto dienu. Mēs aicinām piedalīties MFD Veselības grupas Facebook un Instagram FOTOKONKURSĀ, kur tiks izlozētas 2 dāvanu kartes uz Iepirkšanās un izklaides centru AKROPOLE ar kopējo vērtību 300 EUR.


Konkursa noteikumus lasi šeit


Šī gada 26. novembrī tiks izlozētas 2 dāvanu kartes starp Facebook un Instagram Fotokonkursa dalībniekiem, kuri būs ieguvuši pie savas bildes visvairāk emocijas ("Like" utt.) un izpildījuši visus noteikumus.

Māmiņu kongresa 2019 norises laikā būs iespēja arī griezt MFD Veselības grupas Lielo laimes ratu un piedalīties galvenās balvas izlozē “Ceļojums uz Disneyland Parīzē 1200 EUR vērtībā”.

 


Laipni lūgti uz Māmiņu kongresu 2019!

https://www.facebook.com/events/494415631112698/


Biļetes cena uz pasākumu Māmiņu kongress 2019 ģimenei - 5 EUR.

Biļetes pērc šeit: https://ej.uz/maminu-kongress/


Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. ārstniecības iestāžu reģistrā: 0100-64111


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts