Traumatologs–ortopēds, vertebrologs, algologs MFD Veselības centrā "Pārdaugava"

Publicēts: 04 12 2019

MFD Veselības centrā "Pārdaugava" uzsāk pieņemšanu traumatologs–ortopēds, vertebrologs, algologs dr. Viktors Vestermanis.


Dr. Viktors Vestermanis Latvijā ir labi zināms mugurkaula problēmu speciālists, ārsts, kurš veicis neskaitāmas operācijas, palīdzot pacientiem atgūt iepriekšējo dzīves kvalitāti gan operējot, gan realizējot ārsniecības kursu.

Nereti mugurkaula problēmas sāk veidoties jau bērnībā, tāpēc vecākiem ir būtiski pievērst uzmanību bērna stājai, izvēlēties vecumam atbilstošu skolas somu u.c. niansēm. Dr. Vestermanis konsultē arī kā ārsts algologs (sāpju ārsts).Pieņemšanas laiks:

Pirmdienās: 10.00-14.00MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts