Valsts apmaksāta dzemdes kakla profilaktiskā pārbaude MFD Veselības centrā "Dziedniecība"

Publicēts: 05 12 2019

Lai pasargātu sevi no saslimšanas un laicīgi diagnosticētu dzemdes kakla vēzi ir ļoti būtiski savlaicīgi atklāt saslimšanu un nenovēloti uzsākt tās ārstēšanu. Katru gadu Nacionālais veselības dienests nosūta uzaicinājuma vēstules valsts apmaksātai dzemdes kakla profilaktiskai pārbaudei sievietēm noteiktās vecuma grupās.

 

MFD Veselības centrā "Dziedniecība" iespējams pieteikt vizīti pie valsts finansēta ginekologa uz valsts apmaksātu dzemdes kakla profilaktisko pārbaudi jeb skrīningu. Līdzi ņemiet uzaicinājumu no Nacionālā veselības dienesta un personu apliecinošu dokumentu. Pieteikties vizītei var pa tālr. 67131313 vai rakstot e-pastu uz dziednieciba AT mfd DOT lvPapildu informācija un pieraksts:

MFD Veselības centrs “Dziedniecība”

Rušonu iela 15, Rīga

 67131313

 dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts