Lieliska iespēja rīdziniecēm! 3D krūšu ultrasonogrāfija pie pie T/C "Venta", Zolitūdē.

Publicēts: 16 12 2019

27. decembrī, Rīgā, Zolitūdes ielā 34, pretim T/C "Venta" ieejai, MFD Veselības grupa Mobilās diagnostikas busā būs iespējams veikt 3D krūšu ultrasonogrāfiju.

Izmeklējumu iespējams veikt plkst. 10:00-12:00 un 13:00-17:00. Pakalpojuma maksa 20.00 eur, ārsta nosūtījums nav nepieciešams. Pieraksts obligāts!

 

Pierakstīties uz izmeklējumu iespējams T/C "Venta" 2. stāvā, MFD Veselības centra "Zolitūde" reģistratūrā vai pa tālruni 66102020 vai rakstot zolitūde AT mfd DOT lv

 

 

 

MFD Mobilās diagnostikas buss ir aprīkots ar Baltijā vienīgo trīsdimensiju (3D) automātisko krūšu ultrasonogrāfijas (USG) iekārtu!

 

Līdz šim krūšu veselības profilaksei Latvijā izmantoja klasisko mamogrāfiju, tomosintēzes mamogrāfiju, ultrasonogrāfiju un magnētisko rezonansi. Krūšu vēža skrīninga izmeklēšanai primārā izmeklēšanas metode irmamogrāfija, bet padziļinātai izmeklēšanai – ultrasonogrāfija.

 

Pielietojamo krūšu skrīninga metožu ierobežojumi visbiežāk saistāmi ar mamogrāfijas izmeklējuma tehniskajām īpatnībām, tas ir, blīvu piena dziedzeru gadījumā korekta diagnostika ir apgrūtināta, jo uz blīvu dziedzeraudu fona konstatēt patoloģiju mēdz būt apgrūtinoši, kā arī speciālistu trūkums Latvijā rada pieejamības grūtības.

 

Šos ierobežojumus novērš jaunākā un Latvijā līdz šim vienīgā 3D krūšu automātiskā ultrasonogrāfijas metode.
MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts