Rehabilitoloģes Danas Sviķes video konsultācija

Publicēts: 18 05 2020

Saņem Rehabilitoloģes Danas Sviķes attālināto VIDEO KONSULTĀCIJU: https://doconline.lv/…/doctors/3e326180-7585-11ea-a309-06ac…

Jau ŠODIEN pieejamie konsultāciju laiki: 15:00 / 15:30

Rehabilitoloģe konsultē un veido rehabilitācijas plānu dažādu saslimšanu gadījumos, piemēram, ja ir stājas problēmas, balsta un kustību aparāta problēmas, pēc traumām, kā arī citos gadījumos. Dana Sviķe konsultē pacientus no 18 gadu vecuma.

Pašreizējā situācijā ir lieliska iespēja saņemt attālināto video tiešsaistes konsultāciju ar Rehabilitoloģi Danu Sviķi, kuras laikā:

  • Pārrunāsiet interesējošus jautājumus par veselības stāvokli
  • Pārrunāsiet veikto izmeklējumu rezultātus un citu speciālistu slēdzienu
  • Saņemsiet ieteikumus terapijas izvēlei un papildus nepieciešamajiem izmeklējumiem
  • Būs iespēja saņemt e-recepti un nosūtījumu uz izmeklējumiem

 

http://www.mfd.lv/
Ārstniecības iestādes Reģ. Nr. ārstniecības iestāžu reģistrā: 0100-64111


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts