Investē savā veselībā! Veic vispārējo veselības pārbaudi.

Publicēts: 18 05 2021

MFD Veselības centrs “Pārdaugava” piedāvā vispārējo veselības pārbaudes programmu. Izvēlies sev piemērotāko:

Dažu stundu laikā pacientam tiek veikti vairāki diagnosticējošie (svarīgāko orgānu magnētiskās rezonanses izmeklējumi) un laboratoriskie izmeklējumi.

Tiek apkopoti rezultāti un jau pēc dažām dienām tiek veitka konsultācija kopā ar zinošu un pieredzējušu ārstu. Sarunas laikā ārsts skaidro izmeklējumu rezultātus, pievēršot uzmanību problēmzonām, ja tādas tiek atklātas. Papildus informācija par veselības pārbaužu programmām, zvanot pa tālruni 67131316.

 

 

 

Programma "MFD standarts A"

 

 

Programma "MFD standarts A+"

 


Programma "MFD standarts A++"

 

 

 

MFD Veselības centrs "Pārdaugava''

Vienības gatve 109, Rīga

 67131316

 pardaugava AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.