Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšana un ekspress konsultācija

Publicēts: 21 09 2020

No šī gada 28. septembra, Rīgas domes Labklājības departaments un MFD Veselības grupa piedāvā katru nedēļu veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultāciju.

Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs esam par veselīgu Rīgu” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.

Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultācijas tiks veiktas sekojošās MFD Veselības grupas filiālēs:

  • MFD Veselības centrā “Zolitūde”, Zolitūdes ielā 34
  • MFD Veselības punktā – Dzirnavu ielā 70
  • MFD Veselības punktā – Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71
  • MFD Laboratorijā – A. Saharova ielā 20A

Visi bezmaksas ekspresstesti ir pieejami ikvienam interesentam pēc iepriekšējas pieteikšanās, saskaņā ar ekspreskonsultāciju grafiku, kas regulāri tiks publicēts mājaslapās un www.mfd.lv un www.veseligsridzinieks.lv.  Veikto ekspresstestu rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc testu veikšanas, MFD Veselības grupas sertificētie speciālisti sniegs īsu konsultāciju, skaidrojot iegūtā ekspresstesta rezultātus.

Pieteikties uz bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultāciju var no 21.09. katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 18:00, zvanot pa tālruni 25411884 vai 64581813.

 

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts