Informācija klientiem

Publicēts: 22 10 2020

Mācoties sadzīvot ar šī brīža situāciju saistībā ar COVID-19 pandēmiju un, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, MFD Veselības grupa aicina būt atbildīgiem pret savu veselību un, neignorējot pašsajūtas un veselības pasliktināšanos, doties pie ārsta un veikt nepieciešamos izmeklējumus, neatliekot to uz vēlāku laiku. Sākotnēji nenozīmīgi saslimšanas simptomi (sāpes, nieze, nogurums, bezmiegs u.c. simptomi), iespējams nākotnē var radīt nopietnas veselības problēmas. Savlaicīgs ārsta apmeklējums vai diagnostisks izmeklējums ir ieguldījums veselībai nākotnē.
 
Ievērojot stingras epidemioloģiskās drošības, t.sk. dezinfekcijas prasības, MFD Veselības grupas vienmēr ir gatava palīdzēt, lai pacienti varētu justies droši un saņemt nepieciešamās ārsta konsultācijas un diagnostiskos izmeklējumus. Izvēlieties sev ērtu MFD Veselības centra, doktorāta atrašanās vietu vai noteiktu speciālistu, lai saņemtu kvalificētu palīdzību.
 
Esi vesels!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts