Veselības centrā “Dziedniecība” darbu uzsāk sertificēts traumatologs-ortopēds Kaspars Ūdris

Publicēts: 22 09 2022

Traumatologs-ortopēds, locītavu mazinvazīvās endoskopiskās ķirurģijas speciālists

 

Ārsts specializējas plecu un ceļu locītavu traumu gadījumos.


Absolvējis Latvijas Universitātes medicīnas fakultāti, pēc diploma izglītību guvis traumatoloģijā un ortopēdijā.
Locītavu endoskopiju apguvis Lietuvā, Klaipēdas universitātes klīnikā pie pasniedzēja Dr.V.Jermolājeva.

 

No 2008. gada papildinājis šīs zināšanas vadošajās Eiropas klīnikās – Itālijā 2010.gadā pie pasaulē zināmā Dr.J.Porcellini un Dr.Campi; Spānijā, Barselonā 2009.gadā pie Dr.Mihaela Chidean; Polijā, Krakovā 2009.gadā pie Dr.Stanislaw Szymanik; Anglijā, Uksbridžā 2010.gadā pie Prof.Ofer Levy.

 

 

Bijis pirmais, kurš Latvijā veicis artroskopisku plecu locītavas nerva atbrīvošanas operāciju, kā arī artroskopisku pleca stabilizējošu operāciju – Laterjet Bristow. 

 

Gadā veic vairāk kā 300 artroskopiskas pleca, ceļu un citu locītavu operācijas dažādās reģionālajās Latvijas slimnīcās. Īpaši specializējas pleca locītavu problēmu ārstēšanā. Ārstēšanā pielieto mūsdienīgas metodes un jaunāko aparatūru.

 

Dr.Ūdris ir LTOA (Latvijas traumatologu ortopēdu asociācija) biedrs, LCASA (Latvijas Ceļa locītavas ķirurģijas, artraskopijas un sporta ortopēdijas asociācija) biedrs, kā arī ārstu asociācijas biedrs.

 

 

Konsultācijas cena:

50 EUR (atkārtota pieņemšana 40 EUR)


Pieņemšanas laiks:

Trešdienās: 12:00 – 15:00


MFD Veselības centrs „Dziedniecība”

Rīga, Rušonu iela 15 

67131313 

dziednieciba AT mfd DOT lv">dziednieciba AT mfd DOT lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.