Iemīli sevi no jauna!

Publicēts: 02 12 2022

Ādas labdabīgo veidojumu noņemšana – ātri , efektīvi un bez sāpēm!

 

Lāzerprocedūra ir viens no efektīvākajiem labdabīgu ādas veidojumu likvidēšanas veidiem!

 

Ja Jūsu labsajūtai un izskatam traucē kārpas, papilomas, dzimumzīmes vai citi ādas veidojumi, nāc uz vizīti pie mūsu pieredzējušajiem speciālistiem, kuri veiks dermatoloģisko izmeklēšanu un ar lāzera palīdzību likvidēs veidojumu.

 

Ar lāzeru var likvidēt ādas veidojumus uz jebkuras ķermeņa daļas, arī uz dzimumorgāniem. Savlaicīga vizīte pie ārsta palīdzēs noteikt, vai ir nepieciešams veltīt īpašu uzmanību Jūsu veselībai, vai arī pietiek tikai ar ādas veidojuma kosmētisku likvidēšanu.

 

Pēc veidojumu apskates, ja tie ir labdabīgi,  ārsts viena apmeklējuma laikā likvidēs Jums nepatīkamās ādas veidojumus. Procedūra tiek veikta ar vietējo anestēziju un nerada nepatīkamas sajūtas.

 

Lāzerprocedūras labāk veikt rudens un ziemas mēnešos, tādēļ piesakieties vizītei jau tagad.

 

Veselības centrā "Pārdaugava" pieredzējuši ārsti dermatologi palīdzēs noteikt Jums nepatīkamo ādas veidojumu tipu, veiks dermatoloģisko izmeklēšanu un ar lāzera palīdzību likvidēs labdabīgos veidojumus.

 

Pierakstīties uz ādas veidojumu noņemšanas lāzerprocedūru:Zvanot 67131316 vai rakstot pardaugava AT mfd DOT lv

 

Tava āda ir pelnījusi būt skaista!


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 50 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 400 000 pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Iepriekšējais raksts Nākošais raksts


Saskaņā ar Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma 16.panta otro daļu, SIA “Dziedniecība” nodarbinātām Ukrainas ārstniecības personām tiek nodrošināta ārstniecības personas profesionālās darbības veikšanai nepieciešamā saziņa, proti – pēc pacienta pieprasījuma, kā arī vienojoties ar pacientu, pakalpojuma saņemšanas laikā tiek nodrošināta ārstniecības persona, kura var nodrošināt saziņu valsts valodā.